Syslog – İnternetten Teknoloji 

İnternetten Teknoloji 1999 yılından bu yana Mikrotik ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktadır ve bu ürünlerin desteğinivermektedir. 2009 yılında Ubiquiti ürünlerini de ürün ailesine katarakdistribütörlüğünü yapmaya başlamış, bu ürünler için projelendirme ve kablosuz çözüm önerileri ile ürün ağınıgenişletmiş olup sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İnternetten Teknoloji Network , Wifi , ISP ve Veri Merkezleri alanlarında tedarik, projelendirme ve kurulum alanlarında faaliyet sağlamaktadır. Otel, Yurt, Belediye Hotspot çözümleri, Fabrikaprojeleri ile Güvenlik Sistemleri çözümleri , Kablosuz aktarım teknolojileri,Telekominikasyon; alt yapı, kurulum,projelendirme,yazılım ve cihaz tedariğiile sizlere çözümler ve hizmetlerini sunmaktadır. Internetten Teknoloji 100+ İnternet Servis Sağlayıcısına (Internet Services Providers), 5000+ Bayisine teknik destek,teknik servis, yazılım ve projelendirme hizmeti vermektedir. Kablosuz ürünler konusunda 10 yıldan fazlabir süredir teknolojik ürünlerin incelenmesi ,takibi ve çözümlenmesi alanındafaaliyetlerimizi sürdürmekte olup yoğun iş temposu, güler yüzlü ve enerjik ekibiile siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz. Ürün ailesine Internetten Teknoloji 2010 dansonra Rfelements, Tinycontrol,Dahua markalarının ürünlerini ve Network aksesuar ürülerini dahil etmişbulunmaktadır.

Misyon

Bilişim sektöründe öncü olduğumuz ve distribütörlüğünü sağladığımız ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini en üst seviyede karşılamak için alanında uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Sürekli olarak iletişim içinde olduğumuz siz değerli müşterilerimizin taleplerini anlamak, mevcuttaki ürün ihtiyaçlarını gidermek ve tüketicimizle aramızda kuvvetli bir bağ oluşturmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşteri ihtiyaçlarını doğrudan sağlamak için gelişen teknolojinin tüm imkanlarını uzman kadromuzla müşterilerimiz için kullanmaktayız, Hedefimiz yurt içinde bayi ağımızı ve gücümüzü büyüterek en çok tercih edilen distribütörlük olmak ve sektördeki iş gücünü lider seviyeye taşıyarak kârlılığımızı arttırarak sektörünün lider kuruluşu haline gelmektir.

Vizyon

Firmamızın yurt içi pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanı olan Mikrotik, Ubiquiti, RFElements, İnterline, DMA, için kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu haline gelmektedir. Saygılarımızla . Internetten Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti.